KOUZLO PRO PŘIVOLÁNÍ LASKAVOSTI ČI PŘÁTELSTVÍ

(při úplňku, nebo pár dní před je ta pravá doba)


Malá vymytá a vysušená sklenice (dekorativní malinká „zavařovačka“ bude skvělá)
Sušené růžové okvětní plátky růží, sušená šalvěj, pár kapek medu (nebo jiného včelího produktu: vosk, propolis, mateří kašička), trocha sušené citrónové kůry rozlámané na kousíčky, na doplnění něco bylin Venuše.
Zrnka pšenice (nemáte-li nevadí, inspiraci se meze nekladou, dobře poslouží i oříšky nebo zrnka kukuřice)
Nějaké sladké sušené ovoce nebo lze použít i nějaké nekazící se sladkosti (třeba nějaké bonbónky).
Papír
Tužka
Růžová svíčka
Miska a lžíce
Další vybavení k obřadu dle zvyklostí

Připravte si „svoje“ místečko, pokryjte oltář ubrusem, obnovte výzdobu je-li třeba, nachystejte svíčky a pomůcky k provedení kouzla. Zapalte svíce, vonné tyčinky, prostě se uveďte do klidu a pak do „obřadní“ nálady jak jste zvyklí.
Do misky přidávejte z pytlíčků či sklenic sušené přísady a trošičku medu, pozorně, opatrně a pravidelně směs promíchávejte a myslete při tom na lidi a představujte si, jak se k Vám chovají laskavěji a přátelštěji, se stejným záměrem napište na papírek „lidé“ nebo tam namalujte osůbky a vložte do sklenice, papír pečlivě zasypávejte promíchanou směsí a sladkostmi až po okraj. Uzavřete sklenici uzávěrem a symbolicky zakápněte-zapečeťte voskem.
Každý měsíc dobijte energii sklenice chvilkou na výsluní. Pokud cítíte, že i přes dobíjení je energie sklenice malá, zahrabejte obsah sklenice pod strom ať vstřebá zbytky kouzla. Sklenici pečlivě vymyjte, ať voda vstřebá zbytky kouzla, pak sklenici recyklujte.... A udělejte nové kouzlo s novou sklenicí.

(Připomíná vám toto kouzlo něco? Obrannou čarodějnickou láhev? Je to tak.)


Zpět